Preparáty: Ultrafiltráty Revitastem

 

Revitastem je název ucelené řady doplňků stravy, tzv. ultrafiltrátů, které byly vyvinuty ve spolupráci našich odborníků pod vedením primáře MUDr. Petera Hajduka s laboratoří REVIVA.
 

Účinnými látkami ultrafiltrátů jsou části rostlinných a u některých druhů ultrafiltrátů i živočišných buněk, které díky svým malým rozměrům pronikají do nitra lidských buněk. Tam „opravují“ jejich poškozené části nebo k takové opravě dávají stimuly. Protože neobsahují cukry ani lepek, jsou vhodné pro diabetiky i osoby trpící celiakií.
 

Jedno balení obsahuje 30 ampulí s roztokem ultrafiltrátu. Doporučené dávkování je obvykle jedna ampule denně po dobu 30 až 60 dnů v závislosti na doporučení našeho specialisty. Ten vám také poradí s výběrem vhodného typu Revitastemu přímo pro vás.

 

 

Revitastem Hair

Revitastem Hair

Jedná se o aktivátor a stimulátor růstového cyklu vlasového folikulu. Jeho složkami jsou výtažky z čajovníku japonského, kopřivy dvoudomé, ženšenu pětilistého, bodláku bílého, pupečníku asijského, lopuchu většího, ořešáku královského a břízy bradavičnaté. Tyto byliny byly vybrány po pečlivém prostudování a empirickém ověřování jejich účinků na kvalitu vlasového porostu.
 

Používání Revitastemu Hair je vhodné jako prevence proti ztrátě vlasů (blokuje totiž přeměnu testosteronu na DHT), ale i po transplantaci vlasů naší metodou GHO-FM či jiných chirurgických zákrocích v oblastech hlavy jako podpora rychlého uzdravení tkání. Působí regenerativně na vlasové folikuly i samotnou pokožku hlavy. Z našich dlouholetých zkušeností vyplývá, že působí pozitivně u více jak 90 % uživatelů.
 

> Koupit v e-shopu  Revitastem Hair plus

Revitastem Hair plus

Po letech aplikace Revitastemu Hair jsme zjistili, že pro určité typy padání vlasů jsou vhodné i další byliny v podobě ultrafiltrátu. Více než rok jsme proto připravovali složení doplňku stravy Revitastem Hair plus, do něhož jsme po konzultacích s odborníky na čínskou a ajurvédskou medicínu přidali i několik bylin z oblasti Amazonie.
 

Složení ultrafiltrátu Revitastem Hair plus je určeno spíše pro muže středního a vyššího věku, případně pro ženy trpící výpadkem vlasů mužského typu. Pomáhá totiž zastavit dlouhodobé vypadávání vlasů způsobené androgenní alopecií. Je též vhodný pro při boji se ztrátou vlasů způsobenou vedlejšími účinky léčby ozařováním nebo chemickým poškozením po častém barvení.
 

> Koupit v e-shopu


 

  Revitastem Lady hair

Revitastem Lady hair

Nadměrným vypadáváním vlasů trpí v České republice až 40 % žen. Tento jev je způsobený současným životním stylem, v němž se potkává hned několik rizikových faktorů pro zdraví vlasových folikulů.
 

Jak současná, tak tradiční lékařská věda potvrdila, že kvalitu vlasového porostu ovlivňuje stav našich detoxikačních orgánů (ledviny, játra) a neurohormonální osy. A právě rovnováha těchto systémů je naším životním stylem výrazně ohrožena.
 

Proto jsme vyvinuli ultrafiltrát Revitastem Lady hair, který pozitivně ovlivňuje sílu organismu žen trpících nadměrnou ztrátou vlasů. Tato ztráta může být zapříčiněna i hormonální nerovnováhou v období přechodu, po porodu nebo během stresových situací.
 

> Koupit v e-shopu

 

 

  Revitastem Before surgery

Revitastem Before surgery

Protože nám záleží na tom, aby transplantace vlasů u našich klientů vždy probíhala bez zbytečných zdravotních komplikací, vytvořili jsme ultrafiltrát Revitastem Before surgery. Jeho účinky pomáhají připravit organismus na plánovaný chirurgický zákrok, působí antisepticky, antibakteriálně a napomáhají zmírňovat krvácení během zákroku. Tento ultrafiltrát také urychluje proces rekonvalescence. Ideální je jeho kombinace s Revitastemem After surgery, a to následovně:
 

Doporučujeme užívat 15 ampulí Revitastemu Before surgery před zákrokem (tj. začít 15 dní před plánovanou operací, pokud je to možné) a následně pokračovat 15 ampulemi Revitastemu After surgery s tím, že první ampulka se užívá až druhý den po zákroku.
 

> Koupit v e-shopu  Revitastem After surgery

Revitastem After surgery

Tento ultrafiltrát doporučujeme našim klientům po jakémkoli invazivním lékařském zákroku. Jeho složení urychluje hojení tkání, pomáhá zmírnit negativní dopady operace na organismus, pomáhá předcházet zánětu a zlepšuje výsledný vzhled jizev. Jeho používání doporučujeme v kombinaci s ultrafiltrátem Revitastem Before surgery (způsob kombinování viz výše).
 

> Koupit v e-shopu


 

 

Šipka zpět

Více informací o ultrafiltrátech Revitastem naleznete na stránkách revitastem.info